Projekty

Projekty

Realizované a připravované projekty...

Projekty společnosti Adrex Group a.s.

Adrex.com

 

Realizace : 2003 - současnost

 

Popis : mezinárodní outdoorový portál

 

Adrex.com je mezinárodním internetovým portálem zaměřeným na outdoorové, extrémní a adrenalinové sporty. Naším cílem je vytvoření uceleného a finančně nezávislého informačního portálu, který propojí outdoorovou komunitu na celém světě. Adrex.com vychází v 6ti světových jazycích a navazuje na desetiletou historii projektu Adrex.cz.

 

Mobilní aplikace Adrex.com

 

Realizace : 2015 - 2017

 

Popis : aplikace pro iOs a Android

 

U tohoto projektu zatím nebudeme poskytovat bližší informace, ale pomalu finišujeme přípravu opravdu zajímavé aplikace, kterou jistě ocení všichni příznivci extrémních a outdoorových sportů, ale i všichni ostatní, kteří upřednostňují pohyb před vysedáváním u počítače. Předpokládaný termín dokončení je březen 2017.

 

Sport Test centrum Vír

 

Realizace : 2016 - 2017

 

Popis : Test centrum v obci Vír zaměřené na sport

 

V závislosti na realizaci nebo nerealizaci projektu Údolí sportu, který připravuje společnost eNet Investments s.r.o., připravujeme vlastní projekt, zaměřený na testování specializovaného sportovního vybavení. Projekt je prozatím ve fázi vyčkávání, proto nebudeme zveřejňovat žádné detailní informace.

 

Ledová stěna Liberec

 

Realizace : 2012 - současnost

 

Popis : lezecké centrum

 

Bývalý žulový lom v samotném centru města Liberec postupně přetváříme na ideální tréninkový areál pro širokou horolezeckou veřejnost. Jedná se o největší ledový projekt v ČR, který navazuje na více než osmileté zkušenosti z ledové stěny ve Víru. Součástí projektu je i instalace via ferraty, drytooling, highline a řada dalších atrakcí.

 

Ledová stěna Vír

 

Realizace : 2006 - 2012

 

Popis : lezecké centrum

 

Projekt vírské ledové stěny jsme zahajovali v roce 2006 v malém autokempu nedaleko obce Vír na Českomoravské vrchovině. V roce 2008 jsme otevřeli novou lokalitu přímo v obci Vír, v blízkosti vodního díla Vír I. Od roku 2012 je provozovatelem stěny občanské sdružení Ledová stěna Vír o.s..

 

Adrex.tv

Realizace : 2017 - 2018

Popis : komunitní web

Internetový portál zaměřený na nejzajímavější videa ze světa extrémních a

outdoorových sportů. V současné době dokončujeme internetovou platformu, která umožní publikovat nová videa, případně přidávat již existující videa, ze kterých budou moci návštěvníci webu vybírat ty nejpovedenější.

 

ÚSPĚCH A POKORA

Dnešní hektická a uspěchaná doba žene všechny za úspěchem. Musíme generovat zisky, nikdy nepřestat růst, inovovat... Hroutíme se z neúspěchů, slavíme výhry. A při tom všem zapomínáme na to nejdůležitější...sami na sebe. Krédem společnosti i mým osobním je Úspěch a pokora. Samozřejmě chceme být úspěšní, ale nesmíme zapomínat na pokoru, která dnešní době často úplně chybí...

 

#DAVID MATUŠKA

CONNECT WITH US

Follow Us On Social Networks