O nás

Adrex Group a.s.

Profesionalita, spolehlivost, vstřícný přístup...

Adrex Group a.s.

Název Adrex vzniknul jednoduchým spojením slov adrenalinové a extrémní. Od roku 2003 můžete naše logo v různých obměnách potkávat na nejvýznamnějších sportovních akcích v různých koutech Evropy. Od roku 2008 se orientujeme na mediální služby, reklamu a marketing v oblasti outdoorových a extrémních sportů. V roce 2013 dochází k transformaci našich aktivit pod strukturu akciové společnosti, a jakožto Adrex Group a.s. navazujeme na více než desetiletou historii našeho působení na trhu. Činnost společnosti navíc rozšiřujeme o podporu zajímavých projektů a o sponzoring sportovních akcí. Při tom všem ale nezapomínáme, že business je vždy až na druhém místě...

 

 

Podporujeme zajímavé projekty

Sami dobře víme, jak těžké bývají začátky. Ať už se jedná o podnikatelský záměr nebo neziskový sektor. Dobře si pamatujeme obtížná jednání, často arogantní přístup a nereálné očekávání investorů. Proto se snažíme být jiní. Finanční stránku projektů vždy řešíme až na posledním místě a rozhodujícím faktorem je pro nás vždy samotný obsah. Nechceme ale plýtvat ani vaší energií, ani našimi penězi, proto nikdy nedáváme planou naději těm, u kterých smysl projektu nejsme schopni rozpoznat. Pokud opravdu věříte svému nápadu, pošlete nám základní informace prostřednictvím kontaktního formuláře, zkuste co nejpřesněji vystihnout pravý smysl projektu a vyčkejte na kontakt našeho projektového manažera.

Sponzorujeme

Adrex Ice Run

 

Adrex Group je generálním partnerem Mistrovství České republiky v ledovém lezení na rychlost, které s dvouletou přestávkou organizujeme ji od roku 2009. V letošním roce nás čeká premiéra na nové lokalitě, kterou je Hanibal horolezecká aréna v Liberci.

Adrex Trickline Cup 2015

 

Adrex Group je hlavním partnerem českého poháru v trickline, což je jedna z divácky velmi atraktivních disciplín klasické slackline. Nejsme jen finančním sponzorem (price money pro závodníky), ale zajišťujeme i mediální podporu akce a pomáháme s organizací.

Česká freedivingová reprezentace

 

Adrex Group je oficiálním partnerem české freedivingové reprezentace. Přestože naši sportovci patří ke světové špičce této disciplíny, i oni musí řešit nekonečné problémy s financováním. Adrex přispívá na cestovní výlohy a působí jako mediální partner řady závodů.

Adrex Víkend

 

Tradiční sportovně společenská akce, která probíhá vždy druhý víkend v červenci v autokempu Wilsonka na Dalešické přehradě. Pro návštěvníky je vždy připraven bohatý program, zahrnující nejdelší lanovou dráhu v ČR, lezecké a potápěčské soutěže, ukázky extrémních sportů a další...

Charitativní činnost

Podporujeme kojenecké ústavy v ČR

 

Od roku 2014 pravidelně přispíváme kojeneckým ústavům v různých koutech České republiky. Neposíláme peníze charitativním organizacím, ale přímo nakupujeme potřebné vybavení a materiál, který si vylosované kojenecké ústavy objednají.

REAKCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Rád bych společnosti Adrex Group a.s. poděkoval za profesionální přístup k naší ne zcela standardní zakázce. Díky perfektně provedené analýze naší cílové skupiny se nám podařilo oslovit přesně tu skupinu zákazníků, kterou jsme oslovit chtěli. Pokud budeme v budoucnu hledat spolehlivého partnera na internetovou reklamu, pak znovu oslovíme tým Adrex Group. Děkujeme.

 

#SEPVAM s.r.o.

CONNECT WITH US

Follow Us On Social Networks